Vyberte stránku

Ono už je to z toho titulku dost jasné, ale…VYHRÁLA JSEM POLAROID!!!

Bux.cz, Euroška, Knižní klub a já nevím kdo vlastně, vyhlásili soutěž, která se jmenovala Soutěž s Johnem Greenem – Staň se obálkou!  Na vítěze čekal foťák Polaroid a na druhého a třetího dárkové předměty s tématikou nejnovější Greenovy knihy – Příliš mnoho Kateřin. Úkol byl zdánlivě jednoduchý, ale ve skutečnosti vlastně hrozně těžký. Měli jsme si vybrat jednu z českých knížek Johna Greena a vyfotit sebe jako obálku té knížky. Fotku potom pořadatelé dali na Facebook bux.cz. Potom začala nelítostná lajkovací bouře, která vyústila v překvapivý závěr, který mi vlastně dost pomohl k vítězství. Ale o tom až za chvíli.

Dlouho jsem přemýšlela, kterou knížku zvolím, ale nakonec jsem se rozhodla pro Papírová města. Což je dost ironické, když si vezmu, že Papírová města mi přijdou ze všech jeho knih zatím nejhorší.

Měla jsem nápad, který zahrnoval papírové městečko (d’uh) a mě nad ním. Pokusů bylo cca bambilion..

papertowns_pokusy

..a dopadlo to asi takhle.

papirova mesta - muriova

Jakmile se fotka objevila na Facebooku, poslala jsem odkaz pár lidem a lajky začaly naskakovat. Potom se přidali i cizí lidé a nakonec došlo i ke komentářům a slovní podpoře. A to hlavně kvůli jedné věci – podvádění. Nechci nikoho z ničeho podezřívat, ale na rovinu si musíme říct, že některé lajky asi nebyly sehnány úplně pocitvě. Jelikož se to nelíbilo více lidem, poslala se pořadatelům prosba, jestli by tu soutěž nemohli vyhodnocovat oni, jakožto odborná porota. A tím se to pro mě stalo zajímavým. Od té chvíle měl šanci každý a bylo to prostě fér.

Závěr už znáte, takže se přesunu k té, pro mě nejzajímavější, části – podpora úplně cizích lidí
Když se moje fotka objevila v albu s ostatními soutěžícími a zároveň se začalo podvádět, začalo mi pár soutěžících psát, že jim to nepřijde fér a že se s tím pokusí něco udělat. Potom mě informovali o každé změně v pravidlech a nakonec mi přáli moc štěstí v soutěži a doufali, že vyhraju. I když sami soutěžili!!! To mi přišlo hrozně milé a musím říct, že mě to dojalo. Nečekala jsem takovou kolegiálnost a férovost na českém Facebooku. (Nechci se nikoho dotknout, ale my Češi a soutěžení…)
Tímto bych chtěla poděkovat Kateřině a Natálii za super podporu 😉

Sečteno podtrženo – Pořád nemůžu uvěřit, že jsem vyhrála soutěž, do které jsem se původně ani nechtěla přihásit, protože se mi zdálo nemožné vyhrát. Takže pokud příště uvidíte soutěž o něco, po čem H-R-O-Z-N-Ě moc toužíte, nevzdávejte to předem – nikdy nevíte, co se může stát. 

Děkuji všem, kteří mi drželi pěsti a až budu mít něco nafoceno, tak se určitě podělím.

Mějte se suprově!

Dee

 Update: Polaroid přišel a nebyl sám 😉 

soutez_FB

Sledujte mě také na Facebooku 😉