Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/57050/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Dejte lásce šanci | Dee & Books
Vyberte stránku

Ještě když jsem byla na stáži v Euromedia, vyšla první kniha série od autorky MJ SummersovéLáska na druhý pokus. Tu jsem ale přeskočila a pustila se rovnou do připravovaného druhého dílu Šance na lásku, který vyšel v dubnu v nakladatelství Ikar. Ono to přeskakování ani tak moc nevadí. Přestože jednotlivé díly na sebe trochu navazují, ať už postavami, nebo místy, jdou číst i samostatně. Všechny jsou součástí série Full Heart, která má momentálně 4 díly a jednu doprovodnou novelu. A právě první dva díly vyšly u Ikaru.

Obsah

Hlavní postavy knihy jsou Luc Chevalier a Megan Sullivanová. Luc je úspěšný francouzský miliardář, který vlastní mnoho podniků po celém světě. Má vše, co by si muž v jeho letech mohl přát – peníze, zábavu a jakoukoliv ženu, na kterou si ukáže. To mu ale v poslední době nestačí. Teď v jeho 41 letech cítí, že mu něco chybí.

Megan by nemohla být od Luca více odlišná. Už jenom to, že je to Američanka, je svobodná matka a žije sama se svým synem. Už takhle přežívá celých 6 let, nikoho si k sobě nehledá a jen se snaží vychovávat syna a pořádně rozjet své podnikání. To, že si Megan uvzala, že už nikdy nechce s žádným mužem nic mít, se ale nelíbí její rodině a přátelům. Její nejlepší kamarádka Harper se tak rozhodne ji vytáhnout na nespoutaný výlet do Paříže, kam zrovna musí pracovně.

No a v Paříži se Luc a Megan nějakou zázračnou náhodou setkají. Na první pohled si padnou do oka a oba dva se domluví na tom, že si to jejich setkání pořádně užijí. Ale pouze na jednu noc! Nic víc. Po té noci to však ani pro jednoho není jako dřív. Luc už nechce jen ženskou na jednu noc a potom hledat další. Megan mu otevřela oči. Je prostě jiná. A Megan to cítí podobně. Po úžasné noci s Lucem se v ní probudilo něco, co se už tak dlouho snažila skrýt. Nemá cenu se tím však zabývat, když se stejně za chvíli vrátí do svého života, za svým synem.

Je ale možné na všechno zapomenout?

ADD_GR_sance_na_lasku

Líbilo?

Nebudu lhát, když jsem knihu začala číst, tak jsem si říkala, že to asi nezvládnu. Příběh mi přišel naprosto nucený, situace vymyšlené jen tak, aby seděly do celkového konceptu a rozhovory jako z xchatu. Prostě jedno velké aua. Možná to bude ale tím, že na takovou literaturu prostě nejsem stavěná, já nevím 😀 Každopádně se to po chvíli trochu uklidnilo (nebo jsem si na to zvykla) a už se to četlo lépe. A potom přišel penis a celé to pokazil. Už asi vím, proč nečtu erotické romány. Ježiš to bylo něco 😀 V tu chvíli jsem už fakt knihu odkládala. A kdyby nebyl nudný víkend, tak už se k ní asi nevrátím. Jenže… díky za nudný víkend, protože nakonec kniha byla vlastně dobrá!

Když se člověk dostal přes všechny erotické záležitosti, přežil všechny dramatické zvraty jak z Dallasu, tak nakonec zjistil, že čte vlastně hodně romantický příběh o velké lásce, která dokáže všechno. Takže taková pohádka pro velké holky. 

šipka

Sečteno podtrženo – Kniha je pouze a jenom pro ženské čtenářky a nejlépe ty, které už můžou číst erotický obsah! Já jsem ji dala 3 hvězdičky a udělala si zářez za červenou knihovnu. Šance na lásku vás prostě neohromí svou literární hodnotou, ale nakonec budete vlastně rádi, že jste si ji přečetli. Je to opravdu oddechovka od slova „vypnout mozek“ a totálně si dokážu představit, jak ležím u moře a užívám si to. To čtení. Prasáci 😀

Čtete taky někdy knížky, které jsou absolutně mimo vaše oblíbené žánry?

Dejte vědět 😉

Dee

Sledujte mě také na Facebooku 😉